De deelnemende Nederlands op de Winterspelen van 2022:
Alpineskiën
Reuzenslalom (mannen): Maarten Meiners
Reuzenslalom (vrouwen); Adriana Jelinkova
Slalom (vrouwen): Adriana Jelinkova
Bobsleeën
Tweemansbob (mannen): Ivo de Bruin
Viermansbob (mannen): Ivo de Bruin, Janko Franjic, Jelen Franjic, Dennis Veenker
Monobob (vrouwen): Karlien Sleper
Kunstrijden:
Vrouwen: Lindsay van Zundert
Schaatsen
500 meter (mannen): Thomas Krol, Merijn Scheperkamp, Kai Verbij
1000 meter (mannen): Thomas Krol, Hein Otterspeer, Kai Verbij
1500 meter (mannen): Kjeld Nuis, Thomas Krol, Marcel Bosker
5000 meter (mannen): Patrick Roest, Sven Kramer, Jorrit Bergsma
10000 meter (mannen): Jorrit Bergsma, Patrick Roest
Ploegenachtervolging (mannen): Sven Kramer, Patrick Roest, Marcel Bosker
Massastart (mannen): Sven Kramer, Jorrit Bergsma
500 meter (vrouwen): Femke Kok, Jutta Leerdam, Michelle de Jong
1000 meter (vrouwen): Jutta Leerdam, Ireen Wüst, Antoinette de Jong
1500 meter (vrouwen): Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Marijke Groenewoud
3000 meter (vrouwen): Irene Schouten, Antoinette de Jong, Carlijn Achtereekte
5000 meter (vrouwen): Irene Schoutien, Sanne in 't Hof
Ploegenachtervolging (vrouwen): Antoinette de Jong, Irene Schouten, Ireen Wüst
Massastart (vrouwen): Irene Schouten, Marijke Groenewoud
Shorttrack
500 meter (mannen): Dylan Hoogerwerf, Itzhak de Laat, Jens van 't Woud
1000 meter (mannen): Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Jens van 't Woud
1500 meter (mannen): Sjinkie Knegt, Sven Roes
5000 meter relay (mannen): Sjinkie Knegt, Dylan Hoogerwerf, Itzhak de Laat, Sven Roes, Jens van 't Woud
500 meter (vrouwen): Suzanne Schulting, Selma Poutsma, Xandra Velzeboer
1000 meter (vrouwen): Suzanne Schulting, Selma Poutsma, Xandra Velzeboer
1500 meter (vrouwen): Suzanne Schulting, Xandra Velzeboer
3000 meter relay (vrouwen): Suzanne Schulting, Selma Poutsma, Xandra Velzeboer, Yara van Kerkhof, Rianna de Vries
Gemengde relay: Suzanne Schulting, Selma Poutsma, Xandra Velzeboer, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Jens van 't Woud
Skeleton
Vrouwen: Kimberley Bos
Snowboarden
Big air (mannen): Niek van der Velden
Slopestyle (mannen): Niek van der Velden
Snowboardcross (mannen): Glenn de Blois
Big air (vrouwen): Melissa Peperkamp
Slopestyle (vrouwen): Melissa Peperkamp
Parallelreuzeslalom (vrouwen): Michelle Dekker